בסיומה של תכנית בת 18 מפגשים המשתתפים עומדים על הבמה (בימים אלו היא וירטואלית) ומציגים מיזמים מדהימים ורעיונות פורצי דרך. את הדרך לבמה הם עושים יחד, כצוות בשיתוף עם חברה מלווה מהתעשייה אשר חונכת את התלמידים לאורך כל הדרך.

ConnecTeen


 

אפליקציה המאפשרת לבני נוער להיפגש, במטרה ליצור קבוצות עניין משותפות, קבוצות למידה או קבוצות התנדבות ויזמות במגוון תחומים, אך לא יודעים כיצד ליצור זאת.

לאחר ההרשמה ואימות האבטחה, ישנן קטגוריות כמו ספורט, לימודים, Fortnite ועוד. כך למשל, במידה ונכנסתי לקטגוריית הספורט, האפליקציה תציג לי קבוצות אנשים מהאזור שלי, בטווח הגילאים שלי ולאחר מכן ייפתח צ’אט בו יהיה ניתן להתכתב וליצור במה וירטואלית העוברת גם לHUB פיזי מוגדר מראש בשעות מסוימות ומוגדרות מראש.


 

אנו כחברה מאמינים שמוצרנו מותאמים ומכוונים ליצירת מפגשים ב-on-line וב-off-line בהתאם לצרכי ורצונות לקוחותינו, זאת תוך שאיפה למתן הנאה מקסימלית ואופטימאלית ללקוחותינו.

האפליקציה מציעה יצירת מפגשים של המשתמשים ולקיחת יוזמה של המשתמש. היוזמה היא הדבר שמוביל אותנו לפיתוח connecteen ולכן ללא יוזמה לא היינו מצליחים. כאשר מדובר בביטחון שלכם connecteen לא מתפשרים, בכל מצב בשימוש האפליקציה קיים ביטחון מובטח. Connecteen מכוונת למקצועיות הגבוהה ביותר למשתמשים ונותנת את השירות המצופה מבחינה טכנולוגית וחברתית. אנו מפתחי connecteen יכולים להבטיח לכם את המקצועיות.


 

חקלאי פרדס חנה


הדפדפן שלך לא תומך בהצגת המצגת. לצפייה במצגת ניתן להורידה.: להורדה לחצו כאן

GEVEX


גבקס הוא גבס תלת מימדי אורתופדי, עשוי סיבי פחמן קלי משקל ומודפס במדפסת תלת מימד בהתאם למבנה הנדרש.

במקרה של קיבוע איבר נעשה לרוב שימוש ביציקות גבס המונעות לאורך כל תקופת הקיבוע הגעה לאיבר, ניקוי, מוסיפות משקל לגפה ואינן אטימות למים. גבקס מתמודדת עם חסרונות אלו ומציעה באמצעות צילומי רנטגן וסריקות תלת מימד גבס המותאם במיוחד לאיבר של המטופל. לגבס הניתן להדפסה תלת מימדית יש תמיכה אופטימלית באזורים הפגיעים ביותר תוך מתן התאמה מושלמת לתמיכה מבנית. ניתן ללבוש את הגבס בקלות על ידי הצמדת שני חצאים זה לזה, המונע פירוק.


 

קידום לעבר עולם טוב, מהיר ובריא יותר בעזרת גבקס. פתרונות מתקדמים לבריאות והחלמה. 

קרית החינוך למדעים רחובות


את האתר מכינים התלמידים כחלק מהתכנית ובליווי של מומחי תוכן בבניית אתרים

לאתר הפרויקט לחצו כאן

Tmistea


קפסולת תה המתמוססת במים חמים.

הקפסולה בנויה משני חלקים: מעטפת על בסיס ג’לטין וחומרים נספים, וחלק חיצוני עם החליטה. במגע עם מים פושרים עד חמים תתמוסס הקפסולה. Tmistea היא הפתרון המושלם למי שרוצה להמשיך להינות מתה גם בשטח ובכל סביבה אחרת מבלי להשאיר אחריו לכלכוך, בקלות בפשטות.


 

אנו שואפים למוצרים חדשניים וידידותיים לסביבה, אשר מותאמים לכל כיס ולכל גיל.


 


 

חט”ב דנצינגר דרכא, קריית שמונה


הדפדפן שלך לא תומך בהצגת המצגת. לצפייה במצגת ניתן להורידה.: להורדה לחצו כאן

לַבַּנֶה הקשת


 

מעדן גבינת לבנה המגיע בשבעה צבעי הקשת במטרה לעודד ילדים לאכול לבנה.


 

להעשיר את איכות החיים של אנשים בכל רחבי העולם, של הורים וילדיהם בפרט באמצעות מוצרים מיוחדים. לעודד צריכת תזונה מגוונת ובריאה. האכפתיות שנו מתבטאת בתשומת לב, קשב ודאגה ללקוחות, לעובדים, לסביבה שלנו, ולקהילה בה אנו פועלים.


 


 

מקיף ראמה ע”ש חנא מויס, ראמה


הדפדפן שלך לא תומך בהצגת המצגת. לצפייה במצגת ניתן להורידה.: להורדה לחצו כאן

Smart Veg


 

במקום לקנות עוד ועוד פירות וירקות כי שכחנו מה יש בבית, או לזרוק ירקות ופירות שהתקלקלו, המוצר Smart Veg מציע מעקב אחר טריות הפירות והירוקת במקרר.

באמצעות תוסף שמתקינים למקרר ומזהה את גז האתילן המופרש בעת הבשלה מפירות וירקות, יכולים המשתמשים לדעת מה מצב הטריות באמצעות מעקב באפליקציה. באפליקציה יכולים המשתמשים גם למצוא הצעות למתכונים המשלבים את המוצרים הטריים שיש במקרר כדי למקסם את השימוש בהם.


 

צמצום השלכת עודפי מזון ועידוד קנייה מבוקרת בהתאם לצורך למען חיסכון כלכלי ושמירה על כדוה”א.


 

קרית חמ”ד ריגלר נתניה

 


 

ListenApp


 

אפליקציה שמאפשרת לך להנות מחוויית השימוש באוזניות (האזנה לשירים, צפייה בסרט, שיעורים מתוקשבים) ועם זאת להיות מודע למה שקורה בסביבה.


 

סביבת העבודה שלנו שופעת יצירתיות ומוסיפה רבות למוצר. כל מחלקה אחראית על פיתוח המוצר לכדי איכות גבוהה וחדשנית ביותר. פיתוחים פרי ידינו הינם עכשוויים ועתידניים. אנו שואפים שכל מוצר שלנו יהיה מותאם לצרכים של כמה שיותר אוכלוסיות מגוונות וזאת בהתבסס על קשר ישיר ורציף עם לקוחותינו.


 


 

חטיבה חדשה יוקנעם


הדפדפן שלך לא תומך בהצגת המצגת. לצפייה במצגת ניתן להורידה.: להורדה לחצו כאן

רוצים להצטרף?

כל הזכויות שמורות לתעשיידע (ע”ר) 2020