אנחנו גאים לעבוד עם החברות המובילות במשק ואנשי המקצוע המתנדבים מטעמם אשר מעשירים את התלמידות והתלמידים בידע מקצועי ומיומנויות חשובות

סיסקו מערכות

סיסקו (Cisco) מובילה את החזית הטכנולוגית מזה 35 שנה, ומתמחה בפתרונות לחיבור בין אנשים.

החברה אשר נסחרת בבורסה האמריקאית (NASDAQ: CSCO)מתמחה בתחומי ה-security  התקשורת והענן. סיסקו מסייעת ללקוחותיה לנצל את ההזדמנויות של מחר בכך שהיא מוכיחה שדברים מדהימים יכולים לקרות כשאתה מחבר את הלא-מחובר.

מערך המוצרים הטכנולוגיים החדשניים של החברה מעניק ללקוחותיה פתרונות לאתגרים המורכבים בתחום תשתיות התקשורת. סיסקו שמה למטרה לקדם הטמעה וחיזוק של המערך הדיגיטלי בארגונים השונים וזאת כחלק מחשיבה אסטרטגית רחבה שמטרתה לתת מענה לאתגרים העולים מהשטח ולאפשר ללקוחותיה לממש הזדמנויות עסקיות עתידיות. חלק בלתי נפרד מהDNA של החברה הוא יצירת שותפויות ארוכות טווח עם לקוחותיה, זיהוי צורכיהם, ותפירת פתרונות שמאפשרים להם להתפתח ולצמוח בזירה העסקית המקומית והבינלאומית.

הפעילות בישראל כוללת, בין היתר, שורה של שיתופי פעולה עם החברות הגדולות במשק, לצד עסקים קטנים ובינוניים, מוסדות ממשלתיים ומוניציפליים ומערכות בריאות כגון בתי חולים וקופ"ח

סיסקו מלווה את קורסי הפרימיום של תעשיידע מזה 9 שנים ברעננה.

מארוול טכנולוגיות

קבוצת מארוול טכנולוגיות היא יצרנית של מוצרי אחסון, תקשורת ומוליכים למחצה למוצרי צריכה. מוצרי החברה משולבים במגוון יישומים עסקיים, מוצרי אלקטרוניקה, ותשתיות רשתות המאפשרות ללקוחות החברה להעביר נתונים דיגטליים באמצעות תשתית מדיה וסלולאר. החברה נוסדה בשנת 1995 והיא מעסיקה כ-4600 עובדים ב-18 מרכזי פיתוח ברחבי העולם.

מארוול מלווה את קורסי הפרמיום של תעשיידע ביוקנעם ובמועצה האזורית מטה יהודה מזה עשור.

Merck

חברת MERCK היא אחת מחברות התרופות הגדולות בעולם, והיא נוסדה בשנת 1891 בגרמניה. משרדי החברה נמצאים ביבנה וברחובות.

מתנדבי החברה מלווים את תלמידי ביה"ס תיכון תורני נריה ב-12 השנים האחרונות בפרויקטים שונים. ב-10 השנים האחרונות נוצר שיתוף פעולה באמצעות חברת הבת של MERCK, קיו לייט, עם תלמידי תיכון עין רפא.

חברת קיו לייט היא חברת בת של MERCK והיא מפתחת טכנולוגיות אופטיות ותצוגה מתקדמות, המבוססות על ננו-חלקיקים.

חברת MERCK תומכת בקורסי תעשיידע נוספים במשך שנים רבות בדגש על תחום המדעים מתוך מחויבות לקידום החזון המשותף.

סטרטסיס

סטרטזיס היא חברה המפתחת, מייצרת ומשווקת מדפסות תלת מימד. מזה 7 שנים החברה מלווה את התלמידים בקורס יזמות פרימיום בפרויקטים השונים. המתנדבים של סטרטזיס מלווים את הקורסים בבתי הספר ברחובות, נס ציונה, גדרה, אשדוד וקרית גת. במשך השנים החברה הייתה מקור ליצירתיות דרך פיתוחים מגוונים בהדפסת תלת מימד הסיורים בחברה מתקיימים מידי שנה במשרדי החברה ברחובות.

גם בתקופת הקורונה חברת סטרטזיס ממשיכה לתמוך בביה"ס ובאמצעות תורם מעבירה ציוד לביה"ס בקרית גת. כמו כן, צוותי סטרטזיס יזמו שלושה ימי עיון מקוונים בחופשת הקיץ לתלמידים בכל חטיבות הביניים בקרית גת.

HP

חברת HP היא חברה אמריקאית העוסקת במחשבים (חומרה, תוכנה, ושירותים), הדפסה והדמיה דיגיטלית. משרדי החברה הראשיים נמצאים ברחובות והמפעל המרכזי בקרית גת.

מזה 5 שנים נציגי החברה מלווים בהתמדה את תלמידי קורס יזמות פרימיום בכפר הילדים והנוער, "נווה יהודה", בנס ציונה. בשנה החולפת נרתמו לתהליכי הלמידה בתיכון להנדסה ולמדעים אורט ערבי, לוד.

אדמה מכתשים

אדמה הינה מהחברות המובילות בעולם בתחום הגנת הצומח, המספקת פתרונות לחקלאים בכל העולם להתמודדות עם עשבים, מזיקים ונגעים.

המגוון העצום של תערובות ופורמולציות ייחודיות אשר מפתחת ומייצרת חברת אדמה מספקים פתרונות אשר נותנים מענה לצרכי החקלאים והלקוחות המקומיים ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם.

חברת אדמה מלווה את קורסי הפרמיום בתעשיידע מזה עשור בערים רחובות וראשל"צ. ואף את תלמידי אשדוד ובאר שבע במסגרת החוות החקלאיות בתכנית "זרעים של מדע".

נטפים

נטפים, היא חברת השקיה ישראלית המיועדת לחקלאות בת-קיימא. החברה שהוקמה בקיבוץ חצרים בשנת 1965 והייתה בין חלוצי ההשקיה בטפטוף. כיום מציעה נטפים מגוון רחב של פתרונות השקיה חכמים בכל העולם – החל בטפטפות וממטירים, ועד טכנולוגיות מתקדמות לניטור, בקרה ואוטומציה של הגידול-לחקלאות, לגינון ולכרייה.

חברת נטפים מלווה את קורסי הפרימיום ב-5 השנים האחרונות בבאר שבע, נתניה וקרית שמונה.

אמדוקס

חברת אמדקוס מפתחת תוכנות ושירותים למערכות חיוב ושירות לקוחות. החברה נוסדה בישראל בשנת 1982.

מטה החברה שוכן בצ'סטרפילד, פרבר של סנט לואיס, מיזורי, בארה"ב והנהלתה הבכירה נמצאת ברעננה.

במשך הזמן הפכה אמדוקס למפתחת מערכות הבילינג הגדולה בעולם, כיום מוצריה משווקים בכ-60 מדינות והיא מספקת שירותים לכ־ 90% מחברות הטלפון בארצות הברית.

אמדוקס נרתמת ללוות את תהליכי הלמידה בקורסי הפרמיום ברמת השרון וברעננה ב-4 השנים האחרונות, ומלווה תלמידים בפתח תקווה בפרויקט נוסף.

רוצים להצטרף?

כל הזכויות שמורות לתעשיידע (ע"ר) 2020